درب داخلی hpl


 قبل توضیح در مورد درب داخلی بهتر است عکس های زیر را مشاهده کرده و به توضیح واژه hpl بپردازیم تا این کلمه ملموس تر شود .

 
     

HPL مخفف HIGH PRESSUS LAMINATE است به معنای ورقه های با فشردگی بالا است . در واقع همانطور که از نام آن پیداست اچ پی ال (HPL) ورقه ای است مرکب از چندین لایه ساخته شده از الیاف (مانند کاغذ ) آغشته به رزین های عمل کننده در گرما (گرمای سخت ) که تحت تاثیر حرارت و فشار 5 مگا پاسکال به هم چسبیده باشد . در ساخت  این ورق های اچ پی ال (HPL) از کاغذ کرافت ، کاغذ دکوراتیو ،رزین فنلیک و رزین ملامین استفاده می شود.

این طرز ساخت ورقه ها و فشردگی بالای آن ها سبب شده تا درب داخلی اچ پی ال (HPL) خصوصیات مشخص و منحصر به فردی داشته باشد. در اینجا تعدادی از آنان را شرح می دهیم .

1- مقاومت های رطوبتی درب HPL :

درب اچ پی ال (HPL) در برابر آب و بخار ، ترک خوردگی و ورقه ورقه شدن مقاوم می باشد . جذب رطوبت HPL در حالت غوطه وری در آب کمتر از 6 درصد و افزایش ضخامت ناشی از جذب آب HPL کمتر از 10 درصد محاسبه شده است . 

2- مقاومت حرارتی درب داخلی HPL :

درب اچ پی ال تحمل دمای خشک و شوک حراراتی تا 180 درجه سانتی گراد را دارد و این حد از مقاومت بسیار خوب است . بنابراین مقاومت درب اچ پی ال (HPL) در برابر حرارت هایی چون سیگار بدون باقی ماندن اثر بر روی ورقه ملامینه و همچنین تغییرات ابعادی ورق های HPL در دمای بالا کمتر از 3 درصد می باشد.

3- سایر مقاومت های درب داخلی اچ پی ال :

درب hpl در مقابل جریان الکتریسیته مقام بوده  و این امر به دلیل استفاده از چسب رزین فنولیک در تولید ورق های اچ پی ال (HPL) است و هم چنین به دلیل استفاده از چسب رزین ملامین در سطح لایه باعث مقاومت رویه در برابر اسید های ضعیف شده است . درب های اچ پی ال (HPL) با ضخامت های مختلف از جمله 12،8،6،3و... با رنگ وطرح های متنوع در بازار موجود است و درب آسایش در زمره بزرگترین و معتبرترین توزیع کنندگان این درب داخلی قرار گرفته است. 

 

جزئیات تماس

آدرس :  تهران - اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نرسیده به بلوار لاله ، پشت قنادی ماه بانو پلاک 8 طبقه سوم واحد12

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تلفن:

تلفن:51 و 44298250-021

فکس: 44298247 -021

لینک های مرتبط

نقشه شرکت

دسترسی سریع

 
 

JoomShaper