درب abs چیست ؟


 ABSبه صورت روکش و با ضخامت ۱/۲ میلی متر در درب های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد .ABS دارای خواصی است که توجیه کننده کاربرد آن در ساختمان می شود .

 - اولین خاصیت ضد آب بودن آن است. پوسیدگی درهای چوبی بعد از چندین سال استفاده به علت تماس با آب منجر به تغییر شکل درب و نفوذ حشرات و تخم گذاری آن ها در درب  می گردد ، از این رو از PVC و آلومینیوم در ساخت درب استفاده می شود بدین صورت که کالف در با روکش PVC پوشانده می شود در حالی که ساختار داخل در از چوب است.

- خاصیت دوم امکان استفاده از پلیمر به صورت رنگی است. از آنجا که بیشترین قطر ممکن رنگ بر روی یک سطح ۲۲ میکرون می باشد و مقاومت این ضخامت از رنگ نیز در برابر خراش خیلی قوی نیست، مزیت اعمال رنگ در روکش پلیمر به ضخامت ۱/۲ میلی متر باعث بهبود پایداری دراز مدت رنگ می شود و در صورت ایجاد خروش آسیب وارده مشاهده نمی شود.

- خاصیت سوم همان طور که ABS در بدنه یخچال عایق صدا و حرارت می باشد در کاربرد ساختمانی بر روی درها نیز دارای همین خاصیت است که مستلزم استفاده از الستیک های درزگیر برای حفظ خواص مورد نظر است.

به طور خلاصه می توان خواص ABS را در خود رنگ، ضد آب و قابل شستشو بودن آن دانست. برای ایجاد سوراخ در درهای چوبی از مته استفاده می شود و قطر سوراخ ایجاد شده از قطر مته بالاتر بوده و بافت چوبی نیز از بین می رود اما در صورت استفاده ازABS ، سختی و مقاومت در تا حدی بالا می رود که قطر سوراخ ایجاد شده با قطر مته یکسان است و بافت درب حفظ می شود.

مقالات 

                               
درب hdf   درب ضدسرقت ترک    ویژگی درب ضدسرقت
         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جزئیات تماس

آدرس :  تهران - اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نرسیده به بلوار لاله ، پشت قنادی ماه بانو پلاک 8 طبقه سوم واحد12

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تلفن:

تلفن:51 و 44298250-021

فکس: 44298247 -021

لینک های مرتبط

نقشه شرکت

دسترسی سریع

 
 

JoomShaper